להתקשר ממספר אחר

להתקשר ממספר אחר

איך להתקשר ממספר אחר לא חסוי באמצעות שירות, אתר ואפליקציה עוץ לי גוץ לי.

להורדת האפליקציה למשתמשי אנדרואיד לחץ כאן

לשימוש במערכת למשתמש שאינם אנדרואיד לחץ כאן

אם חיפשת באינטרנט אודות מדריך איך להתקשר ממספר אחר לא חסוי הגעת אל המקום הנכון. אנו נדריך אותך כאן כיצד תוכל לבצע שינוי שיחה מזוהה בקלות ופשטות. שים לב: שירות שינוי שיחה מזוהה הנה בתשלום. החל מ 1 שח לדקת שיחה או חלק ממנה. בכדי להשתמש בשירות עליך לרכוש דקות בכרטיס אשראי בעמוד הבית. עלות של החל משקל אחד לכל דקה.

להתקשר ממספר אחר

השלבים להפעלת השירות הם כדלקמן:

  1. רכוש דקות שיחה.
  2. הקש את מספר הטלפון, הנייד או הקווי, שתרצה לחייג אליו.
  3. הקש את מספר הטלפון שתרצה שיופיע אצל מקבל השיחה. עליך לחייג את המספר שיוצג בפורמט בינלאומי ולהשמיט את האפס. לדוגמה במקום 0544084008 נכתוב 972544084008. 
  4. לאחר מספר שניות השיחה תחובר ומקבל השיחה יקבל את השיחה מהמספר אותו בחרת להציג לו.
  5. אפליקציה לאנדרואיד: להתקשר ממספר אחר אנדרואיד

קח בחשבון שאין לעשות שום שימוש לרעה ביכולות של המערכת. כל השיחות במערכת מנוטרות והמידע נשמר במאגר החברה. במידה וביצעת עבירה על החוק הרשומות שלך קיימות אצלנו ואנו נמסור אותם לרשויות החוק. במידה ופגעת בצד ג', ביצעת בריונות ברשת או כל פעולה האסורה על פי החוק בישראל ראה הוזהרת!

להתקשר ממספר אחר

להתקשר ממספר אחר הנה דרך נוספת להשתעשע עם החברים והמשפחה. בהנחה כי אינך רוצה להטריד כל צד ג' ובכך להיות חשוף לביצוע דבר עבירה פלילית – הגעת אל האפליקציה הנכונה. אפליקציית עוץ לי גוץ לי תאפשר לך להתקשר לכל מספר טלפון בארץ, קווי או נייד, ולהציג לו איזה מספר שתרצה על גבי צג הטלפון שלו.

להתקשר ממספר אחר – עלות

כמו כל דבר טוב בחיים – להתקשר ממספר אחר הנו שירות בתשלום. השירות הנו בעלות של החל מ 2.5 ש"ח לדקת שיחה או חלק ממנה. ככל שתרכוש חבילה גדולה יותר כך תשלם פחות עבור כל דקת שיחה. אז קנה הרבה, זה כדאי 😉 

להתקשר ממספר אחר – תוספות

תכונות אשר יתווספו בהמשך:

  • פאנל ניהול חכם לכל השיחות שלך דרך האתר.
  • הקלטת שיחות אשר תוכל להקשיב ולהוריד ישירות מהאתר.
  • שינוי קול לגבר או אשה.
  • הוספת רעשי רקע לשיחה; קזינו, בית מלון, תחנת רכבת, כביש סואן, פקק תנועה, שדה תעופה וכו'.
  • חיוג ישירות לתא הקולי של מקבל השיחה.

מדי פעם בפעם אנו נוסיף תכונות חדשות למערכת. כמו כן, כרגע אנו עובדים על פיתוח אפליקציה לאייפון, האפליקציה לאנדרואיד כבר.  אפליקציית עוץ לי גוץ לי נוצרה לשם שעשוע והנאה בלבד. כל שימוש לא חוקי יטופל בהתאם לחוק הישראלי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *