אפליקציה לשינוי מספר טלפון

אפליקציה לשינוי מספר טלפון

אפליקציה לשינוי מספר טלפון, אפליקציית עוץ לי גוץ לי, אפליקציה לשינוי מספר טלפון לאנדרואיד ובקרוב גם לאייפון.

אפליקציה לשינוי מספר טלפון - איך זה עובד

לשם כך יצרנו את המערכת המשוכללת שלנו. מערכת אשר מסוגלת לבצע מאות שיחות ולשרת אלפי לקוחות ביום. העיקרון מאד פשוט:

1. אתה מחייג אל מערכת עוץ לי גוץ לי בטלפון 1901726474.

2. לאחר אקטיבציה המערכת תבקש ממך להקיש את מספר הטלפון אליו תרצה להתקשר. 3. בשלב הבא תידרש להקיש את המספר שתרצה שמקבל השיחה יראה על צג השיחה המזוהה שלו. 4. עוד מספר שניות והשיחה יוצאת ליעדה. מקבל השיחה יראה את המספר שבחרת וכמו כן השיחה תוקלט כך שתוכל להשתמש בה בעתיד. המערכת שלנו כה חזקה וייחודית שאפילו אם מקבל השיחה יירשם לשירות זיהוי מספר חסוי הוא תמיד יראה את המספר שבחרתם להראות לו.

אפליקציה לשינוי מספר טלפון - תכונות

1. שינוי מספר הטלפון המוצג בצג מקבל השיחה. 2. הקלטת כל השיחות ושמירתן בישבון המשתמש שלך. 3. שינוי קול לגבר או לאשה*. 4. הוספת רעשי רקע; תחנת רכבת, קניון, שדה תעופה, כביש סואן ועוד* 5. חיוג ישירות לתא הקולי של מקבל השיחה*. * בפיתוח שימושים אפשריים: * כשאינך רוצה לחשוף את מספר הטלפון שלך מכל סיבה שהיא. * בעל עסק: תוכל להתקשר מהדרך ולהציג את המספר של המשרד. * חוקר פרטי: תוכל לבצע איתורים ולהציג לנמען מספרי טלפון של מוסדות מוכרים כגון חברת חשמל, עירייה וכו. כך תצא אמין הרבה יותר מביצוע שיחה ממספר חסוי והסיכוי חקבל מידע מהחייב הוא הרבה יותר גבוה. * גובה חובות: הרי אין סיכוי שמי שחייב לך כסף יענה לך, נכון? כך תוכל להציג לו כל מספר אחר. * מתחמקים ממענה: לא יוכלו להתעלם משיחותיך אם בכל חמש דקות תחייג מאזור חיוג אחר כגון 09, 03, 08, 04 וכו'.

עלות השימוש

עמלנו קשה מאד בכדי ליצור מערכת חזקה ויציבה שתתן מענה ללקוחות רבים. כמובן שהשקענו לא מעט כספים במהלל זה. לכן, העמדנו את תעריף השיחה לשני שקלים לדקת שיחה עבור שימוש במערכת. שימו לב כי אין תשלום עבור כל דקה אלא 2 שח מחולקים ל 60 שניות כלומר אם השיחה ארכה דקה וחצי תשלמו שלושה שח ולא ארבעה. התשלום ייגבה אוטומטית מחשבון הטלפון. על חשבון הטלפון שלך להיות פתוח לשירותי פרימיום 1901.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.