להתקשר ממספר אחר

להתקשר ממספר אחר

רכשו דקות

איך להתקשר ממספר אחר לא חסוי באמצעות שירות, אתר ואפליקציה עוץ לי גוץ לי. להורדת האפליקציה למשתמשי אנדרואיד לחץ כאן לשימוש במערכת למשתמש שאינם אנדרואיד לחץ כאן אם חיפשתם באינטרנט אודות מדריך איך להתקשר ממספר אחר לא חסוי הגעת אל המקום הנכון. אנו נדריך אתכם כאן כיצד תוכלו לבצע שינוי שיחה מזוהה בקלות ופשטות. שירות שינוי שיחה מזוהה, להתקשר ממספר אחר - הנה בתשלום לפי דקה או חלק ממנה. בכדי להשתמש בשירות עליך לרכוש דקות בכרטיס אשראי בעמוד הבית שלנו.

להתקשר ממספר אחר

השלבים להפעלת השירות הם כדלקמן:
  1. רכשו דקות שיחה באמצעות כרטיס אשראי כאן.
  2. הורידו את האפליקציה.
  3. הקישו את מספר הטלפון, הנייד או הקווי, שתרצו לחייג אליו.
  4. הקישו את מספר הטלפון שתרצו שיופיע אצל מקבל השיחה. עליכם לחייג את המספר שיוצג בפורמט בינלאומי ולהשמיט את האפס. לדוגמה במקום 0544084008 נכתוב 972544084008.
  5. לאחר מספר שניות השיחה תחובר ומקבל השיחה יקבל את השיחה מהמספר אותו בחרתם להציג לו.
  6. אפליקציה לאנדרואיד: להתקשר ממספר אחר אנדרואיד
קחו בחשבון שאין לעשות שום שימוש לרעה ביכולות של המערכת. כל השיחות במערכת מנוטרות והמידע נשמר במאגר החברה. במידה וביצעתם עבירה על החוק - הרשומות שלכם קיימות אצלנו ואנו נמסור אותם לרשויות החוק. במידה ופגעתם בצד ג', ביצעתם בריונות ברשת או כל פעולה האסורה על פי החוק בישראל. ראו הוזהרתם!

להתקשר ממספר אחר

להתקשר ממספר אחר הנה דרך נוספת להשתעשע עם החברים והמשפחה. בהנחה כי אינכם מבקשים להטריד כל צד ג' ובכך להיות חשופים לביצוע דבר עבירה פלילית - הגעתם אל האפליקציה הנכונה. אפליקציית עוץ לי גוץ לי תאפשר לכם להתקשר לכל מספר טלפון בארץ, קווי או נייד, ולהציג לו איזה מספר שתרצו על גבי צג הטלפון שלו.

כמה זה עולה? כמו כל דבר טוב בחיים - להתקשר ממספר אחר הנו שירות בתשלום. השירות הנו בעלות של החל מ 5 ש"ח לדקת שיחה או חלק ממנה. ככל שתרכשו חבילת דקות גדולה יותר כך תשלמו פחות עבור כל דקת שיחה. אז קנו הרבה, זה כדאי 😉 תכונות אשר יתווספו בהמשך:
  • פאנל ניהול חכם לכל השיחות שלך דרך האתר - בקרוב
  • הקלטת שיחות אשר תוכל להקשיב ולהוריד ישירות מהאתר - בקרוב
  • הוספת רעשי רקע לשיחה; קזינו, בית מלון, תחנת רכבת, כביש סואן, פקק תנועה, שדה תעופה וכו'.
מדי פעם בפעם אנו נוסיף תכונות חדשות למערכת. כמו כן, כרגע אנו עובדים על פיתוח אפליקציה לאייפון, האפליקציה לאנדרואיד כבר. אפליקציית עוץ לי גוץ לי נוצרה לשם שעשוע והנאה בלבד. כל שימוש לא חוקי יטופל בהתאם לחוק הישראלי.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.